מסעדות ערביות בצפון

מסעדות ערביות בצפון

בצפון הארץ יש הרבה מאד מסעדות אשר מתאפיינות בסוגי מאכלים שונים, רמת הידור שונה והתאמה לקהלי יעד שונים. תוכלו למצוא בצפון מסעדות מזרחיות, מסעדות רומנטיות, מסעדות רומנטיות לזוגות, מסעדות מזון מהיר אשר מתאימות למשפחות רעבות, מסעדות צרפתיות, מסעדות תאילנדיות והמזרח הרחוק, מסעדות ערביות ועוד ועוד.

 

לכל אדם ולכל משפחה יש את הטעם שלה, אשר גם הוא יכול להשתנות מאירוע לאירוע. כפועל יוצא, בהחלט יש מקום לכל סוגי המסעדות בצפון הארץ כאשר לכל אחת יש את קהל היעד שלה, אם זה מסעדות לאירועים, מסעדות למזון מהיר, מסעדות מהודרות או מסעדות רגילות.

 

מסעדות ערביות בצפון

 

אחד מסוגי המסעדות הנפוץ ביותר, בטח ובטח בצפון הארץ, הינו מסעדות ערביות. מסעדות ערביות מתאפיינות באוכל מזרחי טעים ואותנטי, עם מנות גדולות ומופרדות היטב אחת מהשנייה, שירות אדיב וחם בצורה יוצאת דופן ומגוון גדול של מאכלים, אשר בניגוד למסעדות אחרות, ממלאים את הצלחת כמו שצריך ולא משאירים אותה חצי ריקה מבחינת אוכל לעיניים ולא לחיך.

 

מסעדות ערביות מתאפיינות במגוון עצום של סלטים כמנה ראשונה, אשר מבוססים על ירקות וקטניות (כמו החומוס והסלט הערבי הידוע לדוגמא). כמנות ביניים אפשר למצוא מנות קטנות וחמות כמו ירקות על האש, מאפים שונים, פלאפלים וכדומה.

 

המנות העיקריות הן על טהרת הבשר או הדגים. ניתן למצוא במסעדה ערבית בצפון כמעט כל סוג של בשר, החל מפרגיות ושיפודי עוף, דרך שיפודים וסטייקים אנטריקוט וכלה בבשר בקר או איברים פנימיים. כמובן שגם מקומם של הדגים לא נפקד כאשר ניתן להזמין במסעדות ערביות את כל הדגים אשר חיים בים התיכון או בכנרת.

 

במסעדות ערביות בצפון, כמובן שלכל מנה עיקרית מגיעה תוספת המבוססת על תפוחי אדמה (צ'יפס או פירה או תפוד מאודה), סלט או אורז. ולקינוח? הרבה הרבה מתוק.

 

מסעדות ערביות בצפון זה רק מסעדת אבו סאלח!

להזמנות: 053-9429995

Enter your text here

Enter your text here