מסעדות לקבוצות בצפון

מסעדות לקבוצות בצפון

מדי שבת יוצאים מאות אוטובוסים ומיניבוסים עם טיילים לצפון הארץ. קבוצות קבוצות של מטיילים, לפעמים עם מדריך טיולים ולפעמים עם מדריך חובב מבני הקבוצה יוצאים לחרוש את צפון הארץ, לראות מקומות חדשים (או ישנים), ללכת קצת ברגל וליהנות מאוויר הצפון הצח והנקי.

 

הקבוצות הללו בדרך כלל לוקחות איתן ארוחה קלה לשעות הבוקר, אולם לאחר מכן הטיילים העייפים צריכים לאכול ארוחת צהריים. בצפון הארץ יש הרבה מאד מסעדות, אבל אין הרבה מסעדות לקבוצות בצפון.

 

מסעדות לקבוצות דורשות אזור נפרד לקבוצה ובאופן כללי שטח גדול מספיק לסועדים. מסעדה קטנה לא תתאים לקבוצה.

 

מסעדה לקבוצות בצפון זה אבו סאלח

 

מסעדה לקבוצות בצפון יכולה בקלות רבה "לפתוח שולחן" לקבוצה הכוללת עשרות מבקרים, בצורה יעילה מאד וכמובן מהירה מאד. אצלנו ניתן לארח קבוצות של עשרות סועדים אשר יקבלו את היחס הטוב ביותר, שירות מהיר, יעיל ואדיב וכמובן שאוכל מעולה, טרי וטעים במהלך כל ימי השבוע.

 

צריך לזכור שמסעדה אשר מתאימה לקבוצות חייבת להיות בעלת חנייה גדולה למספר רב של מכוניות או לאוטובוס או שניים. כמובן שרצוי מאד להזמין מקום מראש, על מנת שיכינו לכם מקום מתאים, יסגרו מראש חלק מהמסעדה שתהיה לכם האינטימיות והפרטיות הדרושה ושהמטבח יתכונן לכמות סועדים גדולה שתגיע בבת אחת.

 

כאמור, יש בצפון הארץ לא מעט מסעדות, אבל מסעדות אשר מתאימות לקבוצות אין הרבה. אם אתם מחפשים מסעדה לקבוצות בצפון, עם אוכל בשרי, מזרחי, טעים וטרי שיש לה גם מספיק מקום לארח קבוצה גדולה בנינוחות ובנוחות, מסעדת אבו סאלח זה המקום בשבילכם!

להזמנות: 053-9429995

Enter your text here

Enter your text here