מסעדות בגליל

מסעדות בגליל

ישראל מחולקת למספר חבלי ארץ שונים, כמו הנגב, ירושלים, שפלת החוף, אזור השרון, שפלת יהודה וכמובן הגליל המערבי והגליל המזרחי, שהם חלוקה פנימית של חבל ארץ שנקרא הגליל.

 

הגליל, כידוע לכל, נמצא בצפון-מזרח ישראל, הוא חבל ארץ יחסית גדול והררי שבתוכו מספר ערים כמו טבריה, ראש פינה, מעלות תרשיחא, קריית שמונה, פקיעין ומטולה. בגליל מזג האוויר יחסית נוח ולכל במרבית עונות השנה מגיעים לאזור הגליל עשרות ומאות אלפי מטיילים מדי סוף שבוע.

 

מסעדות בגליל

 

בגליל מתגוררים בני כל הדתות, יהודים מוסלמים, צ'רקסים, דרוזים, נוצרים ובדואים. כפועל יוצא, יש הרבה מאד מסעדות בגליל עם גוון גדול מאד בסוג המאכלים, בסגנון הישיבה וההגשה וכמובן במחיר. כל משפחה אשר מטיילת בגליל תמצא בקלות את המסעדה בגליל המתאימה במיוחד לה.

 

מסעדות מזרחיות בגליל, מסעדות עם אוכל יהודי אותנטי, מסעדות בדואיות בגליל, מסעדות המתמחות בארוחת בוקר או כאלו אשר שמן יצא למרחוק באורחות הערב והלילה שלהן. מסעדות מזון מהיר, מסעדות המתאימות במיוחד למשפחות עם ילדים או דווקא מסעדות בגליל רומנטיות במיוחד אשר תמצאו בהן בעיקר זוגות - הכל יש באזור הגליל.

 

בסופי שבוע, בעיקר ביפים שבהם עם מזג אוויר נוח כאשר לא חם מדי ולא קר מדי, כדאי מאד להזמין במסעדה המועדפת עליכם בגליל מקום מראש. עדיף להזמין מקום מאשר להגיע למסעדה אחרי שטיילתם מספר שעות ואתם מורעבים ולגלות שאין מקום וצריך לחכות שעה על מנת לאכול.

 

סיכום

 

בגליל יש הרבה מאד מסעדות עם גוון גדול בסוגי המאכלים, האיכות והמחיר. כל המסעדות בגליל מחכות לכם שתבואו לבקר ולאכול אצלן.

 

מסעדת אבו סאלח - המסעדה מס. 1 בגליל !

להזמנות: 053-9429995

Enter your text here

Enter your text here