מסעדות למשפחות בצפון

מקומות לאירועים קטנים בצפון

בצפון הארץ יש עשרות סוגים של מסעדות: מסעדות דרכים, מסעדות למזון מהיר, מסעדות יוקרה, מסעדות אסיאתיות (סיניות, תאילנדיות וכדומה), מסעדות רומנטיות לזוגות מאוהבים, קיוסקים שמוכרים אוכל ועוד ועוד. כל מסעדה מתאימה לסגנון הסועדים המיוחד לה. אבל מה עם מסעדה למשפחות?

 

בצפון הארץ מטיילים מדי סוף שבוע עשרות אלפי משפחות שגם הן צריכות לאכול... אז מה צריך להיות במסעדה בצפון על מנת שהיא תחשב מסעדה למשפחות בצפון ותהיה מתאימה להורים ולילדים כאחד?

 

מסעדה בצפון למשפחות

 

ראשית כל, על מנת שמסעדה תוכל להתהדר בכל שהיא מסעדה למשפחות, היא צריכה להיות מרווחת. מסעדה קטנטנה, כוך צפוי, לעולם לא תהיה מסעדה למשפחות בצפון או בכלל. המסעדה צריכה להיות מרווחת גם כדי שיהיה מקום עם הכסא, גם שעגלת תינוק תוכל להגיע לכל מקום במסעדה וגם שילדים יוכלו לעבור בין השולחנות בלי לפגוע ולהפריע לסועדים האחרים.

 

דבר נוסף, המסעדה צריכה להיות עם חנייה גדולה ואם אפשר קרובה למסעדה. מסעדות בצפון למשפחות לעתים ממוקמות ללא חנייה קרובה, מה שאומר שכל המשפחה, עם הילדים, הנשים והטף, צריכה ללכת ממקום החנייה הרחוק ועד למסעדה עצמה. אין ספק שמדובר בסידור שאינו נוח למשפחה עם ילדים.

 

כמו כן, במסעדה למשפחות, רצוי שיהיו מספר משחקים לילדים, שניים או שלושה מתקנים אשר ילדים יוכלו להוציא שם אנרגיה ולהעביר כמה דקות בזמן שההורים עדיין אוכלים (או נחים אחרי האוכל).

 

ודבר אחרון, כדאי מאד שבתפריט של המסעדה יהיו מספר מאכלים המתאימים במיוחד לילדים, או אפילו תפריט ילדים מיוחד.

 

מסעדות למשפחות בצפון זה מסעדת אבו סאלח!

להזמנות: 053-9429995

Enter your text here

Enter your text here