מסעדות בצפון הארץ

מסעדת אבו סאלח

בצפון הארץ יש לא מעט מסעדות, חלקן טובות יותר וחלקן טובות פחות. מדי שבוע, בעיקר בסופי השבוע כמובן, מגיעי מאות אלפי מטיילים לאזור הצפון ורובם, אחרי מספר שעות של טיול, רעבים ורוצים לאכול. כמובן שפיקניק בחיק הטבע הוא נחמד ונעים, אבל אין כמו ארוחה מלאה, בשרית ואיכותית לאחר טיול מייגע.

 

מסעדות בצפון הארץ

 

מסעדת אבו סאלח נמצאת במיקום מרכזי ביותר בצפון, בצומת עמיעד. צומת עמיעד הינו צומת מרכזי בדרך מהמרכז לטבריה מצד אחד, ולגליל העליון מצד שני. במסעדת אבו סאלח ניתן לערוך אירועים קטנים ובינוניים ובעיקר לבוא להתארח, לאכול טוב, לנוח וליהנות מאוכל מעולה ואווירה טובה.

 

יש באזור הצפון מסעדות מכל הסוגים ומכל המינים. מסעדות בשריות ומסעדות חלביות, מסעדות לצמחונים ומסעדות לטבעונים (מעט - אבל יש), מסעדות קטנטנות ונסתרות שכמעט אף אחד לא מכיר ומסעדות ענקיות עם מאות מקומות ישיבה, מסעדות המתמחות בארוחות בוקר ומסעדות אשר המומחיות שלהן היא דווקא ארוחות ערב.

 

כל מטייל, בין אם מדובר בזוג מאוהב או במשפחה (ואפילו מספר משפחות), ימצא בקלות את המסעדה בצפון המתאימה לו ביותר. מלבד סוג המסעדה, גודלה והאוכל שמגישים בה, הרי גם למרכיב הכספי יש משמעות, ולא מעטה בכלל. מסעדות בצפון הארץ מגיעות בכל גודל, מין ומחיר. אתם תמצאו באזור גם מסעדות יוקרה שעושות חור בכיס וגם מסעדות פשוטות במיוחד אשר מחיר המנה בהן מינימלי.

 

בימי שבת, כאשר כל עם ישראל יוצא לטייל בצפון, מרבית המסעדות בצפון הארץ מלאות במשפחות וטיילים אשר לאחר הטיול חייבים לנוח ולהשביע את רעבונם באוכל מזין, בריא וטעים. כמובן שגם בשאר השבוע המסעדות הטובות מלאות בסועדים, אבל ללא ספק היום החזק ביותר של המסעדות בצפון הינו יום שבת.

 

מסעדת אבו סאלח - המסעדה מס. 1 בצפון !

להזמנות: 053-9429995

Enter your text here

Enter your text here